Komfort pro každý den

Stále větší modernizace bytů a jiných prostorů nutí lidi hledat praktičtější, levnější, ale především „na míru šitý“ způsob využití prostoru, kterým jsou bezesporu vestavěné skříně. Vestavěné skříně na míru a stěnové systémy jsou flexibilní, praktické a estetické.

Každá místnost bez ohledu na její využití potřebuje místo na ukládání věcí. Vestavěná skříň řešená na míru jejím prostorům je ideálním řešením. Využití tohoto typu úložného prostoru máme jak v ložnici, předsíni či kanceláři, protože v porovnání s běžnými skříněmi se získá až o polovinu více úložného prostoru. Tento úložný prostor pak můžete rozdělit dle libosti a potřeby vnitřnímy zásuvkami, různým typem drátěných programů, policemi či šatní tyčí, ať už klasickou nebo sklápěcí.

Dokonale uspořádaný a rozdělený prostor pak plní svojí funkčnost a je hlavně maximálně využitelný. Veškeré věci jsou tak schované za dvěřmi, které mohou korespondovat s okolím, tak aby prostor splynul nebo může být v zajímavém designu a tvořit estetickou část místnosti.

Naš firma Vám udělá vestavěnou skříň dle Vašich potřeb a přání přímo na míru. Probereme s Vámi Vaše potřeby a poradíme Vám v designu, tak aby skříň plnila nejen funkční, ale také i estetickou hodnotu.

Po vytvoření návrhu si uděláme sami zaměření prostoru, kde skříň bude uložena a poté ji přímo na míru vyrobíme a dovezeme i s montáží do Vašeho domu nebo bytu!

Široká variabilita materiálů a používání kvalitního kování Vám zaručuje, že skříně budou dle Vašich představ a ve vysoké kvalitě.