Evoluce nábytku

Na odkládání oděvů dříve sloužili obyčejné truhly a nebo komody V pozdější době dostala truhla nohy a dá se říci, že vznikla první dřevěná skříň. Skříně se postupem času mění, stejně tak jako všechno co člověk využívá ke svému životu.Ať už se jedná o vzhled, barvy, již zmíněné materiály nebo o praktické využití. Výběr je obrovský a značně se použitým nábytkem ovlivňuje výsledný dojem celého domu nebo minimálně místnosti.

Moderní nábytek

Vybavení bytu moderním nábytkem je velmi složité. Ne každému se líbí nábytek z hypermarketů a tržišť. V dnešní době je moderní zařízení ukazatelem životní úrovně. Nepožaduje se nejen hezký vzhled ale také vysoká funkčnost a v neposlední řadě úspora místa. To náš nábytek na míru splňuje.

Dům, byt, kancelář

pracovna dle vašich představSamozřejmě, že jinak bude zařízen dům, panelový byt nebo kancelář. Velký důraz se také klade na barevnost interiéru. Mnoho výzkumů již potvrdilo, že různé barvy v nás vyvolávají různé emoce. Barvy, které nás doma obklopují, mohou ovlivnit i náš zdravotní stav. Návrh interiéru je i z tohoto hlediska nutné nepodcenit.

Barvy a světlo v moderním bydlení

Správná kombinace barev a světla dokáže divy s prostorem a jeho vnímáním –např: obývací pokoj se v důsledku toho může zdát velký, malý, úzký a nebo široký. Jinou barvu interiéru by měla mít koupelna než garáž nebo obývací pokoj, o nábytku nemluvně. Vždy záleží na využítí dané místnosti. Barevné odstíny ovlivňují naše cítění, např: modrou barvu vnímáme jako studenou, bílou jako čistotu, žlutou jako teplou a příjemnou. Nejprve si musíme ujasnit, co od které místnosti očekáváme a jak zde budeme trávit čas. Použité tóny barev, vzory určují styl místnosti. Lze tím dosáhnout dominantního dojmu, nebo pouze podtrhnout atmosféru interiéru. Vybaveni moderního bytu nábytkem je věda.

Postel

Naše firma vám s tímto problém velmi ráda poradí, interiér navrhne a v neposlední řadě vyrobí vámi požadovaný nábytek. Ať už se jedná o nábytek do bytu,koupelny, kanceláře, studentského nebo dětského pokoje.

Realizujeme i velmi náročné půdní a podkrovní interiéry. Součástí dalšího vybavení interiérů nabízí firma Korbel -interiéry s.r.o. kvalitní typový nábytek od renovovaných z Itálie, Německa, Rakouska ,ale i českých firem TON atd. Nabízíme kancelářský nábytek z vlastní produkce i od tuzemských a zahraničních obchodních partnerů