Spánek tvoří 1/3 našeho života a v době nemoci je kvalitní postel o to více důležitá. Spánkem tělo regeneruje a získává potřebnou energii pro další výkony. Proto ložnice jedna z nejdůležitějších místností v interiéru.

Kvalitu spánku ovlivňuje předevší dobrá matrace a kvalitní rošt! Spolupracujeme s firmou UNAR, která se specilalizuje na matrace a zdravé spaní.  Každému člověku vyhovuje něco jiného. Někdo rád spí na tvrdé matraci a jiní mají raději zase matrace měkčí. V současné době se také hodně využívají kombinované matrace, kde jsou různé tuhosti podle částí těla tak, aby páteř, při ležení na matarci, měla správný ,,esovitý tvar“.  Také s přibívajícím věkem se nároky mění a často se výška postele i zvyšuje, aby se uživatel tolik nenamáhal při vstávání. Výběr výšky lůžka je záležitost i osobních pocitů.

My Vám zařídíme ložnici a postel dle vašich požadavků. Velký výběr materiálů,  roštů a matrací Vám umožní si ložnici vybrat podle vaších snů. Dopřejte svému tělu luxusu a dokonalého odpočinku!