Kuchyně, základ bydlení

Dnešní doba je velmi uspěchaná a lidské tělo potřebuje dostatek energie na vykonávání každodenních činností. Dostatek vitamínů a přísun potravin je důležitým aspektem nejen pro vývoj lidského organismu, ale také pro snížení rizika některých onemocnění. Na současný styl života reagujeme i my výrobci kuchyní například výškovou variabilitou pracovních desek, různým uspořádáním skříněk nebo montováním automatických mechanizmů do skříněk, které usnadňují a zpříjemňují pohyb v kuchyni. Kuchyně v současné době už není jen místem, kde se vaří a kam smí jen kuchař a jeho pomocníci. Je to místo, kde se lidé scházejí, rozmlouvají, relaxují a slaví.

My a kuchyně

Výroba kuchyní je záležitost, kterou se naše firma zabývá již od svého počátku. Za těchto několik desítek let jsme získali mnoho praktických zkušeností a díky zakázkové výrobě na míru si dokážeme poradit s ledajakým oříškem. Víme jak skloubit Vaše představy a požadavky do krásného, fungujícího prvku. Zákazník si u nás může vybrat ze široké nabídky barev a materiálů (fólie, laminát, dýha, masiv, lak nebo potisk). Každý klient si u nás vybere přesně to co se mu líbí!

Požadavky na moderní kuchyni

V moderní době je kuchyně nejen hospodářským centrem obytného prostoru, ale je také místem společenským. Kuchyně je dnes bezpochyby pro většinu domácností velmi důležitou součástí domova. V současné době se právě na toto kalde velký důraz a výrobci kuchyní se tak snaží přispůsobyt současnému stylu života. Designéři navrhují kuchyně tak, aby byly co nejvíce funkčí, jednoduché, lehké, příjemné na pohled, tak aby se v nich pohodlně vařilo. Kuchyně jsou dnes mnohdy součástí obytného prostoru. Výhodou tohoto umístění je, že lze připravovat pokrm pro rodinu a hosty, aniž bychom se odnich museli vzdalovat. Můžeme si tak zpříjemnit vaření konverzací, případně společným vařením. Ne vždy je tento způsob preferován, někoho může kuchyňský provoz v obytné části domu obtěžovat. Je to věc názoru, vkusu a priorit uživatelů.

Finanční rozvaha

Při pořizování nové kuchyňké linky se vše odvíjí od finanční částky, kterou jste za ni ochotni zaplatit. Prvotní konzultace na studiu a orientační cenová nabídka je ZDARMA. Návrhy kuchyní v 3D včetně elektroinstalace a rozvodů vody atd. jsou placené částkou 3.000 kč. Tato částka se při uzavření zakázky odečítá. Návrhy interierů a návštěva bytové architekta je placená – cena dohodou podle velikosti a náročnosti projektu.

Používáné materiály

Nemalý podíl na spokojenosti s kuchyňskou linkou má kvalita použitých materiálů. Při výrobě počítáme s tím, že kuchyňská linka bude sloužit více let. Kvalitní materiály jsou tedy nedílnou součástí naší výroby. Spolupracujeme s mnoha špičkovými světovými výrobci desek na bázi dřeva, kování a dalších kuchyňských doplňků, kde již sami naši dodavatelé již kladou vysoké nároky na kvalitu jejich výrobků.

Naše nabídka a dodavatelé

KuchyněU nás můžete kuchyňské linky získat již od 7.000Kč za běžný metr s vysokou kvalitou zpracování. Korpusy skříněk se vyrábějí převážně z materiálů LTD – Egger , Kronospan, Kaindl, atd. Pro naročnější zákazníky jaou materiály lakované, dýhované nebo z masivního dřeva. Vše podle výběru klienta. Na pracovní desky používáme kromě laminátových desek celou škálu vynikajících materiálů např.: Corian, LG HI-MACS, Technistone, různé druhy přírodního kamene (žuly) atd. Vnitřní vybavení kuchyní je od fimy Blum, která na své výrobky dává doživotní záruku. Dále pak od firem Shachermayer, Hettich, Peka, Mivokor, Kesseböhmer. Kuchyňské dřezy u nás seženete jak nerezové, tak i z pryskyřice od firem Franke, Schock, SINKS – RODI, atd. Ke kvalitnímu vybavení moderní kuchyně patří neodmyslitelně i kvalitní kuchyňské spotřebiče dle výběru klienta.

Vy máte vizi a my víme, jak ji uskutečnit. Neváhejte se na nás obrátit. Naším cílem je vám předat zhmotnění vašeho snu!