Počátky rodinné tradice vznikly v minulém století, kdy pan Jaroslav Ondráček v roce 1926 úspěšně složil tovaryšské zkoušky a o pár let později si založil vlastní firmu. Živnostenský list na práce kolářské a tesařské později rozšířil i na výrobu nábytku. Svojí aktivní pracovní činnost ukončil v roce 1970. Pokračování chodu firmy zajistil jeho vnuk Ladislav Korbel – dnešní majitel firmy. V roce 1987 zakládá svojí vlastní firmu Korbel – truhlářství. Strategie a výroba firmy byla, ale již od počátku vzniku jiná. Soustředila na výrobu kuchyní včetně kompletního servisu. Během několika let si firma Korbel vybudovala své jméno na trhu. V roce 1991 poprvé vystavovala na mezinárodním veletrhu Interiéry v Praze.. V roce 1993 byla první firmou, která uzavřela smlouvu o spolupráci s německou firmou MIELE.

V roce 2002 je založena nová rodinná firma Korbel – Interiery s.r.o Změna názvu firmy byla zvolena z důvodů sjednocení všech služeb do jedné firmy. Tato firma postupně přebírá aktivity firmy Korbel- truhlářství a plně jí nahrazuje.

V současné době firma Korbel interiéry s.r.o- vyrábí zakázkový nábytek kuchyně, vestavěné skříně, koupelny, dětské pokoje, ložnice, obývací pokoje, pracovny, šatny atd. dle požadavků klienta.

Máte nějaký požadavek rádi vám s ním pomůžeme. Poradíme, navrhneme. V případě dohody rádi vám váš projekt zrealizujeme.