Bez kvalitní podlahy se neobejdete. Doby, kdy se chodilo po udapané hlíně, nebo po kamenných oblázcích jsou dávno pryč. Vlastnost podlahy je zejména ovlivněna použitým podkladem.

Výběr podlah

Výběr samotné podlahové krytiny je čistě závislý jen na vašich požadavcích a představách. Trh s tímto materiálem je doslova nacpaný k prasknutí. Výběr je obrovský a určitě si vybere každý.

Základní pravidla pro výběr podlahy

Vstupní schody,verandy, chodby by měli být osazeny dlažbou s hrubým vzorem, aby případně v zimě neklouzaly. Místnosti umístěné v patře by měly mít větší zvukovou izolaci, aby nás v pozdější době netrápily zvuky kroků ozývajících se nad našimi hlavami.

Jakou podlahu do koupelny

V koupelnách, na WC a jiných prostorách, kde je vysoká pravděpodobnost pocákání vodou,  je velmi vhodné použití dlážděných podlah. Je zde možnost i využití kvalitního linolea. Volba správné podlahové krytiny je důležitá nejen kvůli vzhledu, ale i z hlediska praktičnosti, zejména pak údržby.

Naše nabídka pokládky podlahových krytin

V naší nabídce máme klasické lino PVC, pro náročné Marmoleum nebo podlahu na bázi přírodních materiálů. Dále zrealizujeme pokládku plovoucích a masivních podlah od firem PARADOR, MAGNUM , nevyhýbáme se ani pokládce dlážděných podlah.

Doporučujeme na podlahy značku PARADOR!