Home >>Hlavní menu >>Profil firmy

Profil firmy

Firma Korbel - interiéry, s.r.o. se zabývá zakázkovou výrobou kuchyní a veškerého nábytku do bytových i kancelářských prostor.

 

Více o naší práci naleznete v sekci - reference.

 

Historie firmy

Jaroslav OndráčekPočátky rodinné tradice vznikly v minulém století, kdy pan Jaroslav Ondráček v roce 1926 úspěšně složil tovaryšské zkoušky a o pár let později si založil vlastní firmu. Živnostenský list na práce kolářské a tesařské později rozšířil i na výrobu nábytku. Svojí aktivní pracovní činnost ukončil v roce 1970. Pokračování chodu firmy zajistil jeho vnuk Ladislav Korbel - dnešní majitel firmy. V roce 1987 zakládá svojí vlastní firmu Korbel - truhlářství. Strategie a výroba firmy byla, ale již od počátku vzniku jiná. Soustředila na výrobu kuchyní včetně kompletního servisu. Během několika let si firma Korbel vybudovala své jméno na trhu. V roce 1991 poprvé vystavovala na mezinárodním veletrhu Interiéry v Praze.. V roce 1993 byla první firmou, která uzavřela smlouvu o spolupráci s německou firmou MIELE .Rozšiřuje obchodní kontakty s firmami Blum, Schachermayer, Franke, Blanco,AEG, Elektrolux, Whirlpool, Bosh, atd. Firma Korbel-truhlářství začala spolupracovat s bytovými a stavebními architekty a rozšiřuje svojí výrobu na zakázkovou výrobu bytových i komerčních prostor… Klade velký důraz na kvalitu a profesionální přístup při jednání se zákazníkem, na samotnou výrobu a montáž zakázky.

 

Diapozitiv Živnostenský list Jaroslav Ondráček List tovaryšský


V roce 2003 je založena nová rodinná firma Korbel - Interiery s.r.o Změna názvu firmy byla zvolena z důvodů sjednocení všech služeb do jedné firmy. Tato firma postupně přebírá aktivity firmy Korbel- truhlářství a plně jí nahrazuje. V roce 2007 vstupuje aktivně do firmy třetí člen rodiny Ladislav Korbel - junior. Rok 2007 je pro firmu Korbel-interiery s.r.o. velmi důležitý. Končí etapa převzetí aktivit původní firmy a rozšiřuje se spolupráce s dalšími firmami. Ve vlastní výrobě - rozšíření nabídky foliových kuchyní na nejširší nabídku v České republice, která představuje cca. 300 typu dvířek a více jak 350 odstínů folii. Široká nabídka a drátěného programu do kuchyní, vestavěných skříní a koupelen. Otevřena - vzorková prodejna - MIVOKOR.


Návrhy interierů, výroba atypického nábytku, prodej stolů, židlí, sedacího nábytku - to je dnešní firma KORBEL s více než 20letou tradicí na českém trhu.